0
המחירים המופיעים באתר לפני מע"מ

קצת עליי ואודותיי

הכל התחיל לפני 46 שנים...

זה הסטודיו שלי 

כניסה לסטודיו
בקרוב אצרף סרטון הגעה אליו

פינת התצוגה בסטודיו

מוצרים מהמדף של מלכת הכוסות
אהלן, נעים להכיר - שמי שירן לביא שוחט, ואני אמנית שמכורה לכוסות וספלים מכל המינים, גדלים ומחומרים שונים, לכן אני לא מתפשרת על איכותם הגבוהה ועל הדיוק האומנותי שלי העוטף כל כוס וספל בהתאמה אישית (פרסונליזציה), וכל זאת עם מטרה אחת ברורה  -  חווית לקוח מושלמת.

הקמתי את החנות האינטרנטית שלי כדי לעזור לא.נשים מכל רחבי הארץ לחוות הריגוש והתרחבות הלב בעצמם כאשר הם בוחרים במתנות שימושיות, מרגשות ובהתאמה אישית, והחשוב ביותר – האיכותית. 

בכל אחת מיצירותיי, בין אם היא הדפסת סובלימציה, הדפסת UV, ציור או חריטה בעבודת יד ואף חריטה בלייזר אני מותירה פיסה קטנה מהלב והברכה שלי ומאמינה כי כל אדם המקבל מתנה, המעוצבת עם מחשבה כנה עליו/יה במטרה להודות, לברך, להפרד ממקום העבודה, לציין אירוע או סתם כדי להעלות את המורל, חשוב כי המסר יועבר בדרך המעצימה והמחבקת ביותר.

שאיפתי היא שכולם יוכלו לזכות להתרגש מהכוסות והספלים בהתאמה אישית, לכן אני מציעה אותם במגוון רב של אפשרויות עיצוב ובמחירים נגישים גם לפרטיים וגם לוועדים, חברות, ארגונים, מועצות ועסקים.

במשך כל חיי עסקתי באומנות כתחביב, בפן הלימודי –כשהייתי שכירה כמורה לאומנות, מדריכת חוגים וסדנאות, הכשרות עובדים בתעשיית ההפקות והקד"מ  והן בפן העסקי, ב6 השנים בהן העסק שלי קיים - עיצבתי, חרטתי וציירתי עבור בתי כנסת, חברות ענק ותיקות ומוכרות במשק, חברות ועסקים המעניקים שי לעובדיהם, מלונות אשר בוחרים  לשמר יחסי עסקים עם ראשי קבוצות, אורחים וחברי מועדון , מפיקי אירועים, מועצות, ועדי עובדים וועדים בית ספריים ואלפי לקוחות פרטיים שמדי יום בוחרים לרגש  כבר ביותר מ 30 מדינות ברחבי העולם.

הכוסות והספלים המעוטרים ביצירותיי מתאימים לכל אירוע, לכן לקוחותיי חוזרים שוב ושוב כדי לרכוש בכל פעם מחדש ☺

קל מאוד ליצור את העיצוב האישי שלכם על הכוסות והספלים למתנה המושלמת ממש כאן.

לתשובות מהירות על משלוחים, אריזות, מחירים ושאר תופינים, קפצו ישירות לכאן.

אם יש לכם שאלות נוספות, או התייעצות אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר או לכתוב לי בוואטסאפ.
 

 
 
                  לקוחות שמשאירים פידבק זה הכי הכי        להשארת פידבק לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}