0
המחירים המופיעים באתר לפני מע"מ

תוכן וסדנאות לאירועים

הגעתם למקום הנכון! עכשיו אפשר להחליט איך תשדרגו את האירוע המדובר שלכם
מזל טוב! זה החלק שמאפשר לכם ראש שקט בין כל הלוגיסטיקה של האירגונים, התכנונים, החשיבה המדוקדקת, סדורי הישיבה, המתנות למשתתפים, הסעות, כיבוד, שתיה, רשיונות, אישורים ועוד ועוד המהווים חלק בלתי נפרד מכל אירוע קד"מ, אירוע משפחתי, הפקות, חתונות, בת / בר מצוות, בריתות, כנסים ואירועי השקה מושקעים, כאלו שבאמת ניכר שחשוב לכם שכל האורחים יהנו ויצאו בתחושת סיפוק ורווחה.

אנחנו כאן כדי לספק לכם ראש שקט בתחום התוכן, הסדנאות, המזכרות והמתנות הממותגות לבאי האירוע. 
הבעלים והמנכ"לית של "מלכת הכוסות" - שירן לביא שוחט, מגיעה מעולם הפקות האירועים ועבדה עם החברות המובילות בתחום בהפקות גדולות, ענקיות (כפר האוהלים של גאידמק אי שם בתקופת מלחמת לבנון השניה) וגם אירועי בוטיק אינטימיים ואיכותיים במיוחד. 
בשנת 2006 שירן הפכה לספקית תוכן עצמאית באירועים והפקות עם העסק שהקימה ב 10 אצבעות : "אומנות היצירה", וב2009 חזרה לעיר אילת וכאן דואגת להפתיע באירועים השונים עם סדנאות ותוכן מקורי וייחודי שפיתחה בעצמה ובעיקר בהתאמה לבקשות הלקוח ובהתאם לאירוע.

בהמשך, כשתגללו מעט למטה, תוכלו לראות ממגוון התוצרים שלנו מאירועים שונים במשך ה10 שנים ש"מלכת הכוסות" קיימת. כל הצעת מחיר שונה הן בדרישות עבור קהל היעד שלכם, כמו תווך גילאים, מספר המשתתפים, אופי האירוע ושעות קיומו ומיקומו הפיזי והגיאוגרפי, לכן נשמח לשמוע / לקרוא את כל הפרטים שיש בידכם כדי שנדע להציע לכם את המיטב שישדרג לכם את הכנס, ההפקה או האירוע.
הצלחת האירוע שלכם זו ההצלחה שלנו לספק לכם שירות מושלם!

 
חריטה בעבודת יד באירועים והפקות

חריטה בעבודת יד LIVE

חריטה בלייזר באירועים והפקות

חריטה בלייזר על מוצרים בזמן האירוע

הדפסה במקום על מוצרים

הדפסה במקום על מוצרים

סדנאות יצירה  באירועים

סדנאות יצירה באירועים

בקרוב לא יהיה כאן לורם איפסום וההסברים על כל אטרקציה יחזרו למקומם.  מתנצלים על אי הנוחות הזמנית
x

#{title}

#{text}

#{price}